FlatOut FanSite
ULTIMATE CARNAGE
puntik Zakladní Info
puntik HW Požadavky
puntik Noví Řidiči
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Loga
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Recenze
puntik Wallpapery

FLATOUT 2
puntik Zakladní Info
puntik Recenze
puntik Hodnocení
puntik Multiplayer
puntik Návod na skiny
puntik Auta
puntik Prostředí
puntik Řidiči
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Návod
puntik Tipy
puntik Loga
puntik Wallpapery

FLATOUT 1
puntik Zakladní Info
puntik Recenze
puntik Hodnocení
puntik Multiplayer
puntik Auta
puntik Tratě
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Návod
puntik Loga
puntik Wallpapery

OSTATNÍ
puntik Hry od BugBear
puntik Výsledky Anket
puntik IM Ikonky
puntik TeamSpeak
puntik Výměna bannerů
puntik Odkazy

STATISTIKY


Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
PageRank

FlatOut 1 - Návod


FlatOut Abecedaher.cz návod (127 KB)
- Tento návod vytvořil web Abecedaher.cz!

FlatOut je vynikajúca závodná hra. Závody sa veľmi podobajú realite, ktorá však zvyšuje obtiažnosť. V hre si môžete zvoliť dve obtiažnosti a to normal a hard. Avšak už pri normal je táto hra ťažká. Užijete si tu veľa nervov...príklad- Trať má 4 kolá. 3 kolá vediete a pred vami je len jedna mierna zákruta. Vypadá nevinne a s pocitom blízkeho víťazstva sa vám vháňajú slzy do očí a zrazu...Zozadu vás tlačí protivník, strácate kontrolu nad vozidlom. Vytláča vás zo zákruty do stromov neďaleko. Vrážate do stromu a šofér letí a letí. V zúfalstve stláčam, ba až trieskam do klávesy R ako návrat na trať. A potom ticho. Pozeráte do obrazovky ako bez duše a pýtate sa ,,Prečo?“ -Ale to som odbočil. Táto hra nieje pre takých, ktorí majú chuť vyhodiť monitor z okna pri náznaku toho, že sa nič nedarí. Na začiatku si môžete vybrať či chcete hrať za muža alebo ženu. Ale nemá to žiadny vplyv na šoférovanie auta. Je to len na vás ako ich povediete. A teraz vám popíšem, čo v tejto hre nájdete.

A. TRATE
Popreháňate sa na 36. tratiach. Trate majú rôzny terén. Sú označené značkami.
1. typ trate je na asfalte. Klasická cesta. Dobre sa na nej zatáča a auto k nej dobre prilieha. Na ceste sú postavené väčšinou nejaké autá alebo je rozkopaná cesta. Patria sem: Bay Amteur Run, Fairgrass Run, Bay Cup Run, Fairgrass Cup, Fairgrass Challenge, Bay Challenge
2. typ je trať cez les. Terén sa dosť šmýka a stromy sú velice nebezpečné pri náraze. Väčšinou vodič vyletí z auta a to neuveriteľne zdržuje. Zatiaľ vás obehnú aspoň 3 autá a už máte po prvom mieste. Patria sem: Woodland Havoc, Finchley Trial Run, Woodland Mayhem, Pine Wood Crashcup, Pinewood Qualifier, Pinewood Challenge, Woodland Challenge, Finchley Timberdash, Finchley Challenge
3. typ sú závody na stavenisku. V ceste stoja bagre, tatry a nejaké budovy. Cesta sa šmýka a nieje ľahké prejsť všetkými zákrutami čisto. Patria sem: Brad`s Pit Crash, Brad`s Super Dustup, Bunker Hill Havoc, Bunker Challenge, Gravel Rock Run, Bunker Bigbang Run, Brad`s Sandrun, Hound Mayhem
4. typ je snehová pláň. Cesty sú úzke, ale na väčšine tratí je skratka. Patria sem: Whitefish Run, Whitefish Rally, Whitefish Ice Run, Redpine Race Dash, Redpine Zero Course, Redpine Run
5. typ sú závody cez dedinu (mesto). Cesty sú dosť široké, avšak je tu veľa zákrut. Cesta vedie cez dedinu aj cez les. Patria sem: Whattahoo Roadrun, Whattahoo Rush Hour, Whattahoo Wham, Hayville Haystakker, Hayville Havoc, Hyville Fardash

B. BONUSY
Okrem normálneho jazdenia
sú tu ešte bonusové trate. Sú na odreagovanie a ľahko sa tam dajú vyhrať peniaze. Spočiatku sú prístupné iba prvé štyri. Ďalšie sa otvoria po prejdení všetkých tratí bronzového a potom strieborného pohára. ..
LONGJUMP - skok ďaleký - vodiča vymršťuješ pomocou buttonu na nitro. Musíš vystihnúť kedy ho držať, pretože keď ho stlačíš skoro, nitro sa naplní a potom klesne. Najväčšou silou vodiča vymrštíš keď je nitro na maxime. Máš tri pokusy. Hody sa potom sčítajú a vyjde výsledná hodnota, podľa ktorej ťa vyplatia. 250m- 1000$, 200m- 500$, 100m- 300$ ..
HIGHJUMP - skok vysoký - Teraz musíš vodiča vymrštiť čo najvyššie. Znovu máš tri pokusy. Hodnoty sa potom sčítajú a vyplatia ťa. 300m- 1000$, 250m- 500$, 100m- 300$ ..
DEMOLITION DASH - Si v demolition aréne, kde samozrejme ide o to, aby si zničil všetky autá (okrem svojho) a zvíťazil tak. Svoja hodnota zničenia sa ti ukazuje namiesto nitra. Keď nevyhráš nedostaneš žiadne peniaze. Keď vyhráš, dostaneš výplatu podľa času do akého si zvíťazil. 3 min- 800$, 5 min- 400$, 7 min- 200$ ..
CIRCLE OF EIGHT - To sú také mini závody na krátkom okruhu. Ide sa 5 kôl. Podľa umiestnenia na konci závodu: 1. miesto- 800$, 2. miesto- 400$, 3. miesto- 200$ ..
DARTS - šípky - Vodič sa teraz stáva šípkou. Zásah do políčka sa násobí 2. Počítajú sa iba bezfarebná políčka. Ak trafíš presne stred, pričom nič iné netrafíš, dostaneš 50 bodov. Znova sú tri pokusy. 150 bodov- 2000$, 100 bodov- 1000$, 50 bodov- 500$ ..
BOWLING - Teraz si trochu zahráme bowling. Musíš zhodiť čo najviac panákov. Je tu jeden trik, ktorý ale nie vždy víde. Keď máte trochu rýchlejšie auto, poriadne sa rozbehnite už na štarte. Na kopci medzi tými tyčami auto skočí a rozbije sa. Po hode vodiča sa odtrhne kapota a letí s ním. Tým je väčšia šanca, že niečo zhodíš. Znovu sú tu tri pokusy. Podľa zhodených kužeľov. 25- 1500$, 20- 700$, 10- 300$ ..
SUPER MUD MAYHEM - Znova demolition aréna. Podľa času, do ktorého si zvíťazil: 3 min- 1000$, 4 min- 500$, 6 min- 300$ ..
SUPER ROUNDABOUT - Znovu závody na krátku trať. Teraz je ale 8 kolečiek. Podľa umiestnenia: 1.- 1500$, 2.-800$, 3.- 500$ ..
CLOWN - V tomto bonuse nie je nejaký limit. Triafaš sa do klauna, v ktorom sú otvory. Za každý trafený otvor máš už istých pár dolárov. Za jednu hru máš tri pokusy, avšak hru môžeš opakovať stále. ..
BULLSEYE - Toto je niečo ako curling. Vodiča musí trafiť čo najbližšie k stredu. Čím viac bude pri strede, tým viac bodov dostaneš. Máš tri pokusy. Podľa bodov: 250 bodov- 1500$, 200 bodov- 700$, 100 bodov- 300$ ..
DEMOLITION SANDPIT - demolition aréna- 3 min- 2000$, 4 min- 1000$, 6 min- 500$ ..
CRASHALLEY RUN - závody na krátku trať- teraz je 5 kôl. Podľa umiestnenia: 1.- 2000$, 2.- 1000$, 3.- 700$


Výsledky anket


Náhodný obrázek


Xzone.cz - herní e-shop


FlatOut: Ultimate Carnage na Databáze-Her.cz
Splinter Cell FanSite

Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2

HL2 FanpageTiberian Wars

..:: Czech Vietcong 2 Fan Page ::..

All about racing games

Âc¸ î ńĺđčč NFS.

Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS

Unreal Tournament 3

Call Of Duty Fansite

Battlefield - vokr.comcrysis.vokr.com | web o hře Crysis

AoE2 - web

Tiberium Wars fansite

FS-Underworld

WIC

UT 3

FlatOut Centrála

 FACKERO s.r.o.

NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB O AKČNÍ HŘE FAR CRY 2!!! NA WWW.FARCRY2.CZ

Mirror's Edge FanSite

FarCry2.HotGames.cz


FlatOut FanSite
HTML kód zde.

© 2006-2010 Created by Adamz Asah | Web byl založen jako sekce webu Vokr.com
Web je chráněn autorskými právy, takže kopírování obsahu webu je bez souhlasu zakázáno! Pro správné zobrazení webu je nutno mít
Prohlížeč Internet Explorer 5 (vyšší), Mozilla Firefox nebo Opera. Podporováno rozlišení 1024x768 (vyšší).