FlatOut FanSite
ULTIMATE CARNAGE
puntik Zakladní Info
puntik HW Požadavky
puntik Noví Řidiči
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Loga
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Recenze
puntik Wallpapery

FLATOUT 2
puntik Zakladní Info
puntik Recenze
puntik Hodnocení
puntik Multiplayer
puntik Návod na skiny
puntik Auta
puntik Prostředí
puntik Řidiči
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Návod
puntik Tipy
puntik Loga
puntik Wallpapery

FLATOUT 1
puntik Zakladní Info
puntik Recenze
puntik Hodnocení
puntik Multiplayer
puntik Auta
puntik Tratě
puntik Hudba
puntik Downloady
puntik Screenshoty
puntik Cheaty
puntik CD Obaly
puntik Návod
puntik Loga
puntik Wallpapery

OSTATNÍ
puntik Hry od BugBear
puntik Výsledky Anket
puntik IM Ikonky
puntik TeamSpeak
puntik Výměna bannerů
puntik Odkazy

STATISTIKY


Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
PageRank
FlatOut E-Shop Fórum & Vokr.com
FlatOut
Zakoupit
FlatOut Gold - 299 KČ
FlatOut
Zakoupit
FlatOut UC - 299 KČ
Forum
Vokr.com
nEophyte - intel e-sports club


08.07.2009 | Projekt Flatout TV spuštěn
O co se vlastně jedná? Jak už název vypovýdá, jde o on-line TV umožňující přehrávání v HD kvalitě. Můžete ji najít přímo na YouTube nebo na webu, se kterým jsme nově navázali spolupráci, FlatOut Centrále. Za celým projektem stojí hlavní administrátor FlatOut Centrály, který odvedl skvělou práci. Tímto ho zdravím a přeji mnoh úspěchů s novým projektem.
Snear | Zdroj: FlatOut Centrála

31.12.2008 | Audiorecenze FlatOut: Ultimate Carnage
Pro ty, kteří už mají dost obyčejných recenzí jsem připravil audiorecenzi na FlatOut: Ultimate Carnage. Myslím, že k tomu už není co dodat. Audiorecenzi stahujte zde.
Snear | Zdroj: Vlastní

08.12.2008 | FlatOut: Ultimate Carnage v PRODEJI !!!

Hra je již v prodeji za krásných 299 Kč

FlatOut: Ultimate Carnage v PRODEJI !!!

Také si můžete koupit limitovanou edici ve stylové plechovce za 599 Kč, kde najdete navíc: stolní hru s motiven FlatOut Ultimate Carnage, sluneční brýle s logem hry a A2 plakát.

Flatout: Ultimate Carnage Limited Edition v PRODEJI !!!
Kubaiss | Zdroj: Xzone.cz

20.11.2008 | FlatOut: Ultimate Carnage v lisovně!
Pro všechny fandy FlatOutu, kteří se nemohou dočkat české verze mám radostnou zprávu! Všechny problémy provázející lokalizaci a uvedení CZ verze jsou vyřešeny a již v úterý byla hra poslána do lisovny. Ultimate Carnage bude možno zakoupit už příští pátek na e-shopu TopCD a o něco později i v ostatních obchodech. Spolu s klasickou verzí si budete moci koupit i limitovanou edici obsahující kromě hry i sluneční brýle, stolní hru a plakát.
Snear | Zdroj: Tiscali Games


1.11.2008 | Oprava českého překladu v FlatOut 2 + F:UC v Game Page
Štvou vás chyby v překladu FlatOut 2 od TopCD? Tak to nejste sami. Trpělivost došla i hráči s nickem Patejl a rozhodl se překlad opravit. Musím uznat, že opravdu dobře. Upravenou češtinu si můžete stáhnout ZDE. Aby překlad fungoval správně, hra musí být ve verzi 1.2!

Úpravy:

- opraveny dvy poslední řádky špatného popisu v menu, pro hostování multiplayeru

- slovo POHON v nastavení ovládání změněno na PŘEVODOVKA

- Voicemenu je nyní přeloženo

- ZAKONČENÍ (v originále COOLDOWN) nahrazeno správným výrazem ZCHLAZENÍ

- BODÚ (Nechápu, jak mohlo TopCD v tomto udělat chybu) předěláno na BODŮ

- a pár dalších drobností

A aby těch informací nebylo málo, tak pořad Game Page o PC hrách vysílaný na ČT1 si připravil recenzi na FlatOut: Ultimate Carnage. Recenzent Jirka Štalmach hru ohodnotil hodnocením 80% a vytýkal jí absenci hraní přes LAN a málo novinek, naopak jako klad hodnotí nádhernou grafiku a návykovou hratelnost. Pořad si můžete prohlédnout ZDE

Snear | Zdroj: Fórum Vokr.com, ČT


28.10.2008 | Auta z FlatOut 2 ve skutečnosti #2 - Road King
Máme tu druhý díl nového seriálu, ve kterém se tentokrát budu zabývat autem Road King, ve skutečnosti však autem Ford Mustang GT. První Mustang se objevil v roce 1964 a zaznamenal obrovský ohlas. Například jen v roce 1966 se prodalo přes půl milionu kusů. V roce 2005 se na deitroitském autosalonu objevil nový Mustang GT a veřejnost byla ohromena. Stál tu totiž dvojdvéřový čtyřmístný stroj, který brilantním způsobem kombinoval estetické prvky z legendárního Mustangu z roku 1964 (záď, interiér), resp. 1967 (příď), s moderními požadavky. Máte zájem? Koupit jej lze i u nás, ale cena přesahující milion nemusí sednout každému.. Technické údaje tohoto auta jsou: počet válců/ventilů na válec - 8/3, zdvihový objem motoru - 4 606 cm3, nejvyšší výkon - 221 kW/5 750 ot./min., zrychlení z 0 na 100 km/h - 5,2 s, nejvyšší rychlost - 240 km/h. Ve hře se však setkáte s těmito údaji: Top Speed - 5.6, Acceleration - 8.6, Handling - 1.0, Strength - 4.3, weight - 4.8, nitro - 4.0.

Snear | Zdroj: Různé zdroje


24.10.2008 | FlatOut 1 & 2 v LEVELU
V aktuálním LEVELU č.171 si můžete přečíst článek o FlatOut 1 a FlatOut 2 v pravidelné rubrice Restart. V článku je shrnuto to nejdůležitější, co se v těchto dvou hrách objevilo a jak samotný název rubriky napovídá, jsou v něm shrnuty všechny hlavní důvody, proč si FlatOuty zahrát znovu. Tak a teď přišlo na řadu to nejlepší. Pozorným čtenářům zajisté neuniklo, že ke vzniku tohoto dvoustránkového článku svou troškou do mlýna přispěl celý tento web, ale i já. Takže vypněte svoje rozpálená PC a běžte do trafiky pro aktuální LEVEL, aspoň se zase jednou podíváte na čistý vzduch :).

Snear | Zdroj: Level 171


17.10.2008 | Skutečná FlatOut 2 auta #1 - Bullet GT
První auto, kterým se budu v tomto novém seriálu zabívat je Bullet GT, ve skutečnosti však 1970 Dodge Challenger, který si můžete prohlédnout v krátkém videu pod textem. První verze tohoto automobilu se zrodila pro modelový rok 1970 jako kupé a kabriolet s motory V8 383, Hemi 426 a Magnum 440 (objem válců 6276, 6981 a 7210 cm3) o výkonu až 313 kW (425 k), ale i s levnějšími šestiválci Dart 225 Slant Six; pak Challenger ovšem zahubily ropná krize a emisní předpisy. V roce 1970 se jich prodalo 83 032, v posledním roce 1974 už jen 16 437. Ve hře se setkátes těmito údaji: Top speed - 5.7, acceleration - 8.6, handling - 1.0, strenght - 7.3, weight - 6.5, nitro - 4.1. Rozhodně se jedná o jedno z nejlepších aut ve hře.

Snear | Zdroj: Různé zdroje


17.10.2008 | Odůvodnění spoždění vydání FlatOut: Ultimate Carnage v ČR
Taky Vás štve neustálé odkládání vydání FlatOut: Ultimate Carnage, které proběhne každých čtrnáct dní? A chcete vědět kvůli čemu se tak děje? Tak to si přečtěte vyjádření Martina Válka, lokalizačního a produktového manažera vydavatele TopCD. To byste nevěřili, kvůli jaké banalitě se může opozdit datum vydání. Opravdu neskutečné. Prohlášení si můžete přečíst ZDE
Snear | Zdroj: Tiscali Games


29.9.2008 | Další recenze + BugBear hledá zaměstnance
Další recenze na FlatOut: Ultimate Carnage tentokráte od serveru Recenzeher.eu je venku. S velkým spožděním, ale je. Boužel už většina herních serverů recenzi na tento závodní počin napsalo. Nicméně hlavní informací, kterou jsem vám chtěl sdělit je to, že BugBear hledá nové zaměstnance! Ne, nejsou to uklízečky nebo instalatéři, ale gamedesignéři, grafici, programátoři a vůbec všichni okolo tvorby her. Co to znamená? BugBear se chystá rozjet nový projekt, na který už nestačí jeho stávající zaměstnanci. Bude to tak velkolepá hra, že BugBear musí přijímat nové zaměstnance? Onou hrou se stane FlatOut 3? Nebo to bude úplně jiný herní počin? Bude to na všechny platformy, nebo jen na některé? To jsou otázky, na které zatím nedostaneme odpověď dříve než za půl roku. No, uvidíme co se z toho vyklube.
Snear | Zdroj: Recenzeher.eu, BugBear.fi


18.9.2008 | Recenze Ultimate Carnage na Hrej.cz
"Bruste zatáčky v korytech bahna stříkajícího na auto za vámi. Rozezněte bouřlivé burácení a rachot motoru pod kapotou amerických bouráků. Převraťte soupeře nelítostně na kapotu. Nechte vyletět řidiče čelním sklem. Hrajte FlatOut!" Po dlouhé době napsalo svoji recenzi na Ultimate Carnage i největší český herní server Hrej.cz. Takto originálně shrnul v úvodu ježdění v UC recenzent Matěj Habarta. Recenzi pojal velice originálně, celá je napsaná jako on-line diskuze mezi dvěmi fiktivními kamarády, kteří shrnuly všechny přednosti i zápory hry. Takhle originální a vtipnou recenzi jsme tu ještě neměli, dokonce i s přívětivým hodnocením 8/10 (80%). No nic. Tak po dlouhé době "novinkového sucha" jsem vám přinesl novinku. Mějte se!
Snear | Zdroj: Hrej.cz


13.9.2008 | Bude série FlatOut i nadále úspěšná?
První díl přinesl originální nápady a dal novou dimenzi závodním hrám. Tehdy to byla neuvěřitelně hezká grafika spolu s ohromujícím modelem poškození a zábavnými minihrami, co přilákalo hráče k tomuto adrenalinovému závodění. Z FlatOutu se rázem stala neuvěřitélná herní bomba, která likvidovala ostatní nezáživné závodní hry. Vytvořila se velká herní komunita, která přežívá i dnes. Druhý díl byl stejným překvapením jako první FlatOut. Nádherná grafika, zábavnost a ještě detailnější model poškození. FlatOut: Ultimate carnage je pouhým remakem dvojky. Novinek je pramálo a jedinou vítanou novinkou je hezká grafika a engine. FlatOut 3. Dočkáme se ho vůbec? Zatím to vypadá, že ano. Jenže co může přinést nového? Je vůbec něco, co by nás překvapilo a bylo vítanou novinkou? Vypadá to, že FlatOut 3 a popř. i další díly jsou odsouzeny k záhubě. Vyvojářum už nezbývá nic jiného, než udělat vylepšenou kopii předchozích dílů, nebo udělat hru úplně novou s vlastním originálním konceptem, což je vzhledem k úspěchu FlatOutů docela nepravděpodobné. Přeci si vývojáři nenechají ujít jisty zisk, než riskovat s novou hrou. Řeknu vám to takhle: S FlatOuty to vypadá bledě.
Snear | Zdroj: Vlastní


3.9.2008 | Co se dělo v srpnu
Prázdniny utekly jako voda. No hrůza. Teď začíná trápení. Začala škola...Písemky... Zkoušení... Pomóóóc!!! Dost už řečí o konci prázdnin!! Raději se podíváme na přehled informací z minulého měsíce. Čeho jsme se dočkali? Pořádného nášupu novinek!! Hned 1.8. nám Ultimate Carnage vyšel v zahraničí a v zápětí jsem vás zahrnul informacemi o limitované edici za 599,- Kč. Zanedlouho jsem připravil zbrusu novou anketu a našel vyčerpávající informace o průměrných hodnoceních nového FlatOutu nejen v ČR/SR ale i v zahraničí. Samozřejmě jste se dočkali i nových sekcí u Ultimate Carnage. Ptáte se jakých? Cheaty, CD obaly a Recenze. Fanoušci také nebyli lenošní. DZEFOXO připravil skin pro auto Speedshifter do FlatOut 2 a nádherný wallpaper. Nějaké wallpapery tohoto webu jsem připravil i já. Herní média nezahálely a psaly recenze bleskovou rychlostí. A že jich bylo! Recenzí jsme se dočkali od LEVELu, SCORE, Doupě.cz, BonusWeb.cz, Sector.sk, Gamesweb.sk, Hratelně.cz, Tiscali games a Herníweb.cz. Boužel informace, které jste se dozvídali nebyly jen pozitivní. Mezi ně patří např. ODLOŽENÍ VYDÁNÍ FLATOUT: ULTIMATE CARNAGE NA ZÁŘÍ 2008. Tragédie. Úplně mi to rve srdce. Ach jo. Tak to by bylo asi tak vše. Takže se mějte!
Snear | Zdroj: Předchozí novinky


30.8.2008 | Videorecenze Ultimate Carnage na LEVEL DVDB
V LEVELU č. 169 se neobjevila jen psaná recenze, ale i videorecenze se stejným hodnocením jako v časopise (7/10). Průměrné hodnocení FlatOut Ultimate Carnage se v českých médiích pohybuje okolo 78%. Mějte se.
Snear | Zdroj: Level 169


28.8.2008 | 2 recenze Ultimate Carnage + spoždění vydání FlatOut: Ultimate Carnage
PC Magazín Level č.169 napsal dvoustránkovou recenzi na nový FlatOut. Ultimate Carnage obdržel pouze 7/10 (70%). V kladech hry se objevila vylepšená grafika v kombinaci s větším počtem zničitelných objektů. Recenzi napsali také redaktoři webu HerníWeb.cz s obstojným hodnocením 80%. To byly dvě pozitivní zprávy a teď přichází na řadu ta špatná. VYDÁNÍ FLATOUT: ULTIMATE CARNAGE SE ODSUNULO NA ZÁŘÍ 2008!!!!! V TopCD se zřejmě (firmě TopCD se omlouvám za to, co teď řeknu :-)) válejí na gauči s nohama nahoře a na překlad a vydání hry úplně kašlou. To samozřejmě není pravda, ale jak jinak si to vysvětlit, že jo :-). Mějte se.
Snear | Zdroj: Level 169, HerníWeb.cz


28.8.2008 | Recenze Ultimate Carnage serveru Doupě.cz
Po dlouhé odmlce tu máme recenzi serveru Doupě.cz s docela dobrým hodnocením 8/10 (80%). Rcenzent hře vyčítal předvším vysoké HW nároky ale pochvaloval si vylepšenougrafiku spolu s novým enginem. K tomu už není co dodat. Snad jen, jak recenzet říká: „Šlápněte na plynový pedál a vyražte do obchodu pro tuto opravenou verzi. Jestli se vám původní hra líbila, nebo vás dokonce minula, nebudete litovat.“ Mějte se.
Snear | Zdroj: Doupě.cz
4

27.8.2008 | Vstup do MATRIXU
Při hraní FlatOut 2 jsem narazil na tzv. MATRIX. Jestli nevíte o co se jedná, koukněte na druhý obrázek a určitě pochopíte. Tento MATRIX se nachází na trati Motor Raceway 1 před prvním tunelem. Vyjeďte na kopec nad tunelem. Obrázek ZDE. Poté budete padat a padat a padat.... Obrázek ZDE. Na E-mail pcvirus@seznam.cz posílejte své obrázky se vstupy do MATRIXU. Mějte se.
Snear | Zdroj: Vlastní


26.8.2008 | Vaše dotazy, naše odpovědi....
Po přečtení nadpisu navinky vám už asi došlo, oč v ní půjde. Pokud máte nějaké dotazy na mě, ohledně webu nebo o FlatOutech pište je na E-mail pcvirus@seznam.cz, nikoliv na icq!!!!! Deset nejoriginálnějších a nejzajímavějších dotazů bude pravidelně jednou za týden vycházet v novinkách. Prosím vás, abyste si vaši otázku promysleli a nepsali naprosté hlouposti :-). Máte jedinečnou příležitost se dozvědět něco o mě, ale hlavně o všech dílech hry FlatOut.

Pozn.: Nejedná se o žádnou soutěž!
Snear | Zdroj: Vlastní

25.8.2008 | Jak šel čas....
news Naši kolegové z Tiscali Games připravili článek, kde porovnávají změny mezi FlatOut 2, Ultimate Carnage (X360), Ultimate Carnage (PC). Pokud se vám nechce dívat na celý článek, řeknu to takhle: kromě grafiky žádná výrazná změna. Můžeme jen doufat, že BugBear chystají plnohodnotné pokračování s názvem FlatOut 3. Mějte se :-).
Snear | Zdroj: Tiscali Games

22.8.2008 | Recenze - nová sekce u FlatOut: Ultimate Carnage
news Po dlouhé době jsem pro Vás, čtenáře přidal novou sekci k novému FlatOut: UC (co bych pro čtenáře neudělal :-)). V sekci s názvem "Recenze" se dozvíte - jak jinak - než hodnocení hry českých a slovenských herních serverů spolu s odkazy na jejich vesměs pochvalné recenze. Nenajdete tu jen odkazy s hodnocením ale i obrázek s průměrným hodnocením hry serveru Hodnoceníher.cz. Pokud navštěvujete taky naši konkurenci, tak si řeknete, že kopíruji jejich nápady. Narážky se objevovaly i v Guestbook. Ale ouha! Karta se obrátila a ihned po uveřejnění naší novinky o tom, jak si naše hra vede v ČR/SR a v zahraničí se naše konkurence rozhodla udělat rubriku na stejné téma. Přeci jen jedno v nové rubrice budete postrádat: hodnocení zahraničních serverů. Poradím vám tohle: Dočkej času jako husa klasu :-). Mějte se.
Pozn.: Proti našim konkurentům opravdu nic nemám a nic jim nevyčítám. Narážka patřila jistému Matějovi, který psal do Guestbook.
Snear | Zdroj: Vlastní

19.8.2008 | Wallpaper od Dzefoxe
news Dzefoxo udělal nádherný wallpaper na motivy Ultimate Carnage. Je fakt super, takže se koukněte. Mějte se.

screen
Snear | Zdroj: Vlastní, DZEFOXO

17.8.2008 | Exkluzivní skin pro speedshifter !!!!!
news Včera mi DZEFOXO poslal skin pro FlatOut 2 na motivy Vokr.com a FlatOut.Vokr.com k autu Speedshifter. Stáhnout si ho můžete ZDE spolu s přehledným návodem. Pokud by někomu nebylo něco jasné napište do Guestbook nebo Dzefoxovi na e-mail, který je napsán v návodu. Mějte se.
Snear | Zdroj: Vlastní, DZEFOXO

16.8.2008 | Skandál!! Prodejce nevěděl co bude prodávat!!
news 5.8.2008 jste se mohli v novince dočíst o připravované limitované edici. Informace od TopCD a Xzone.cz se rozcházely. Z toho jsem vyvodil, že limitovaná edice nebude jedna ale hned dvě. Tohle tvrzení se ukázalo jako nepravavé, protože vydavatel Ultimate Carnage v ČR TopCD špatně informoval e-shop Xzone.cz o tom, co se bude vlastě v limitované edici nacházet. Možná se to nezdá ale je to opravdu skandál. Představte si co by se stalo, kdyby Xzone nabídl edici k předprodeji už teď. Zákazníci by si ji samozřejmě neobjednali, protože cena 599,- Kč jen za čepici a stolní hru je přemrštěná (co by jsme si nalhávali). Pro Xzone to mohlo dopadnout velice špatně. Obchod by prodělal jen kvůli špatné informaci nemalou sumu peněz. Ve skutečnosti by zákazník dostal stolní hru, plakát, brýle, samozřejmě hru a vše by bylo úhledně zabaleno v plechovém kyblíčku. Své ohlasy na tuto událost pište do guestbook.
Snear | Zdroj: Vlastní

13.8.2008 | Další exkluzivní wallpaper!!!
news Včera jsem vám přinesl wallpaper této stránky a dnes tu máme další. K obrázku není co dodat, takže se koukněte na můj výtvor. Své ohlasy pište do Guestbook.

screen
Snear | Zdroj: Vlastní

12.8.2008 | Exkluzivní wallpaper!!!
news Navštěvujete rádi tento web? Pokud ano, čtěte dál. Vytvořil jsem pro vás exkluzivní wallpaper tohoto webu, který nikde jinde než tady nenajdete. Obrázek pochází z FlatOut: Ultimate Carnage a byl kompletně upraven tak, aby vystihoval přednosti tohoto webu. Teď si asi říkáte, co to vykládám za blbosti, takže toho nechám a budu doufat, že se vám náš wallpaper bude líbit. Své ohlasy pište do Guestbook.

screen
Snear | Zdroj: Vlastní

11.8.2008 | Optimistická recenze Bonuswebu
news Další herní web napsal recenzi na Ultimate Carnage. Po recenzích Gameswebu a Tiscali tu máme další od Bonuswebu. Ve FlatOutech je Bonusweb optimista, a proto si Ultimate Carnage odnesl nejvyšší hodnocení z českých webů 82%. Autor recenze si hru pochvaluje, a kdyby to nebyl jen remake, určitě by si hra odnesla vyšší hodnocení. Celou recenzi si můžete přečíst ZDE.
Snear | Zdroj: BonusWeb.cz

10.8.2008 | Hodnocení FlatOut: Ultimate Carnage v zahraničí
news Po včerejších vyčerpávajících informacích vám přináším opět nové. Ultimate Carnage dostává v zahraničí větší hodnocení než u nás v Česku. Potvrzují to i statistiky na serveru GameRankings.com, na kterém najdeme hodnocení nejvýznamějších zahraničních herních webů a časopisů. Nejnižší hodnocení dostal Ultimate Carnage od PC Format UK (78%) zato nejvyšší od PC Zone UK (81%). Mezi nimi je web Videogamer (80%). To jsou prozatím všechna hodnocení nejvýznamějších webů a časopisů ze zahraničí. Svou recenzi ještě nezveřejnil velice kvalitní web IGN a neméně kvalitní Gamespot. Průměr hodnocení UC na pc v zahraničí je 79.7% a na Xbox 360 79.9 %. Tohle ještě nejsou finální statistiky, se kterými ještě zahýbou recenze několika webů. To bylo ode mě prozatím vše. Mějte se.
Snear | Zdroj: Vlastní,GameRankings.com

9.8.2008 | Nové rubriky u FlatOut: Ultimate Carnage
news Od té doby, co vyšel Ultimace Carnage pracuji na nových rubrikách a tohle jsou první z nich: CD obaly a Cheaty. Tento týden se dočkáme ještě několika jiných sekcí (Trainery, Tratě, atd.). Jestliže máte návrh na nějakou sekci, tak mi napište na icq nebo do guestbooku. Mějte se a dál navštěvujte tento web.
Snear | Zdroj: Vlastní

9.8.2008 | Hodnocení FlatOut: Ultimate Carnage
news Ultimate Carnage se nám na disku hřeje jen pár dní a už tu máme několik prvních recenzí, ve kterých si hra vedla docela dobře. Hra byla hodnocena zatím jen ve 3 recenzích a to na Gamesweb.eu, Tiscali games a v časopise SCORE 174. Na serveru Tiscali Games hra obdržela nejlepší hodnocení ze všech dosud napsaných recenzí 80%. Na Gameswebu i ve SCORE 174 si hra odnesla hodnocení stejné a to 77%. V nejbližší době se dočkáme recenze serveru Hrej.cz a časopisu Level, o kterých vás budu informovat. Nyní se koukneme kde hru koupíme nejlevněji a co kní dostaneme. Nejlevněji si nového FlatOuta pořídíme na e-shopech Megahry.eu a Microgames za 249,- Kč s českými titulky. O něco dráž na Xzone.cz za 299,- Kč s českými titulky a manuálem. Prozatím je průměrné hodnocení v ČR 77,75%. No, nic-moc. Od této chvíle tu budete mít obrázek s průměrným hodnocením hry nad aktuální novinkou. Zatím se můžete těšit na hodnocení zahraničních webů, které sem umístím zítra.
Snear | Zdroj: Vlastní,HodnoceníHer.cz

8.8.2008 | Nová anketa
news Není to dlouho, co jsem se vás v anketě ptal, jestli si stáhnete Flatout: Ultimate Carnage za 40 Euro a už pro vás mám novou anketu, ve které se vás ptám na otázku: "Jak často navštěvujete Flatout.vokr.com" . Já doufám že většina z vás alespoň několikrát do týdne. Děkuji vám za vaše hlasy a mějte se hezky. Pokud se chcete dozvědět výsledky předchozích anket, tak se koukněte zde, nebo klikněte na Výsledky anket pod aktuální anketou.
Snear | Zdroj: Vlastní

5.8.2008 | FlatOut: Ultimate Carnage - Limitovaná edice
news Tady máte slibované informace o limitované edici. Informace jsem získával z mnoha zdrojů a v některých případech se rozcházely. Nejprve se musím opravit. Psal jsem že FlatOut: UC vyjde na Xzone 20.Září. Tato informace byla napsána v časopise SCORE a ukázala se jako nepravá. Na limitovanou edici jsem se zeptal Jirky Schovance z Xzone.cz. Jirka mi poskytl tyto informace: "Hra by měla být snad do konce srpna. V zahraničí již hra vyšla, záleží teď na českém distributorovi, jak jim to bude dlouho trvat. Limitovaná edice v prodeji bude, stát by měla 559 Kč a bude v anglické verzi. V blízké době by se měla objevit v naší nabídce." Hra tedy v ČR nevyjde 20. září ale koncem srpna. Jirky jsem se také zeptal co se bude v limitované edici nacházet: "dle našich informací by měla speciální edice obsahovat stolní hru a čepici." Na FlatOut Centrále je ale napsáno, že hra bude obsahovat brýle,stolní hru, plakát A3 a také by měla obsahovat PC hru Flatout: UC s českými titulky. Dále se tam píše, že limitovaná edice bude v plechovém kyblíčku s logem Flatout: UC a bude ji možno zakoupit pouze v prodejnách Gameshop nebo na www.topcd.cz. Flatout centrála má tyto informace prozměnu od webu www.topcd.cz. Z těchto informací můžeme soudit, že limitované edice v ČR vyjdou hned dvě a budou s jiným obsahem za stejnou cenu. Limitované edice na TopCD se vyrobilo pouze 200 kusů a lze tak předpokládat jak rychle se tato edice vyprodá. Na Xzone ještě není k předobjednání jakona TopCD.cz, a proto se můžeme dočkat ještě několika změn. To bylo ode mě prozatím vše.


1.8.2008 | FlatOut: Ultimate Carnage právě vyšel
news Asi jste si všimli, že Flatout: Ultimate Carnage dnes vyšel v zahraničí a ti, kteří si ho za 40 Euro stáhli z oficiální stránky už dostali aktivační klíč a vychutnávají si nový díl FlatOutu. Někteří ale tak neučinili a musí počkat do 20. Září. Zato mají jednu výhodu. Jejich peněženka se zas tak moc nevyprázdí :-). Abych zkrátil vaše nekonečné čekaní, tak jsem vám na YouTube našel video z FlatOut 2 s názvem FlatOut 2 crashes. To bylo ode mě prozatím vše a v nejbližší době vás budu informovat jaké edice nového FlatOutu v Česku vyjdou.Výsledky anket


Náhodný obrázek


Xzone.cz - herní e-shop


FlatOut: Ultimate Carnage na Databáze-Her.cz
Splinter Cell FanSite

Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2

HL2 FanpageTiberian Wars

..:: Czech Vietcong 2 Fan Page ::..

All about racing games

Âc¸ î ńĺđčč NFS.

Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS

Unreal Tournament 3

Call Of Duty Fansite

Battlefield - vokr.comcrysis.vokr.com | web o hře Crysis

AoE2 - web

Tiberium Wars fansite

FS-Underworld

WIC

UT 3

FlatOut Centrála

 FACKERO s.r.o.

NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB O AKČNÍ HŘE FAR CRY 2!!! NA WWW.FARCRY2.CZ

Mirror's Edge FanSite

FarCry2.HotGames.cz


FlatOut FanSite
HTML kód zde.

© 2006-2010 Created by Adamz Asah | Web byl založen jako sekce webu Vokr.com
Web je chráněn autorskými právy, takže kopírování obsahu webu je bez souhlasu zakázáno! Pro správné zobrazení webu je nutno mít
Prohlížeč Internet Explorer 5 (vyšší), Mozilla Firefox nebo Opera. Podporováno rozlišení 1024x768 (vyšší).